Девід Сильвіан записав новий альбом

22/07/2009

Фрагмент обкладинки диску "Manafon"Колишній вокаліст британської нью-вейв групи Japan Девід Сильвіан завершив роботу над новим сольним альбомом. Як повідомляється на офіційному сайті співака, диск, що отримав назву "Manafon", вийде 14 вересня.

Крім звичайного видання у продажу з'явиться дводискова версія альбому, що містить також документальний фільм "Amplified Gesture" про процес створення платівки.

Як повідомляється на сайті DavidSylvian.net, у альбом "Manafon", який записувався у Відні, Лондоні і Токіо, увійдуть дев'ять нових композицій. На роль сингла розглядаються заголовна композиція і "Small Metal Gods". У записі альбому Девіду Сильвіану допомагали Крістіан Феннеш (Christian Fennesz), гітарист Кіт Роу (Keith Rowe), японські електронні музиканти Сашіко Матсубара (Sachiko Matsubara) і Отомо Йошіхіде (Otomo Yoshihide), саксофоніст Еван Паркер (Evan Parker), піаніст Джон Тілбері (John Tilbury) та учасники австрійської групи Polwechsel.

Останнім студійним проектом Девіда Сильвіана був колектив Nine Horses, з яким у 2005 році він випустив альбом "Snow Borne Sorrow". Ще через два роки група видала міні-альбом "Money For All", а Сильвіан записав інструментальний диск "When Loud Weather Buffeted Naoshima", що став музичним супроводом для японської музейної виставки.

Повернутися до списку публікацій