Ян Браун записав альбом під вливом творчості Джексона

21/07/2009

Ян БраунКолишній вокаліст манчестерської групи The Stone Roses Ян Браун підготував до виходу пластівку, на запис якої його надихнула творчість Майкла Джексона. Як стало відомо журналістам видання New Musical Express, альбом, що одержав назву "My Way", з'явиться у продажу 28 вересня 2009 року.

За словами Брауна, найбільший вплив на концепцію реліза зробив легендарний альбом Джексона "Thriller", що вийшов у 1982 році і став найбільш продаваним диском в історії музики. Екс-фронтмен The Stone Roses підкреслив, що робота над "My Way" була завершена 25 червня - у день смерті "короля поп-музики". У розмові з NME музикант відзначив, що визнав цей збіг добрим знаком.

Запис "My Way" проходила в студії Battery Studios у Манчестері. Керував створенням сольника Брауна продюсер Дейв Маккаркен (Dave McCracken).

Реліз пластівки, які надихнула музика Джексона, передуватиме виходу синглу з "My Way". Композиція "Stellify" буде випущена 21 вересня 2009 року. Новий альбом стане для Брауна шостим самостійним диском. Остання студійна робота музиканта - "The World Is Yours" - датована 2007 роком.

Повернутися до списку публікацій