Гвінет Пелтроу представила свічку із запахом оргазму

20/06/2020Американська актриса Гвінет Пелтроу під час інтерв`ю з Джиммі Феллоном представила свічку із запахом оргазму. Запис передачі опублікована на YouTube-каналі The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.
 
Артистка показала продукт з написом This smells like my orgasm ( «Це пахне як мій оргазм») і вказала, що він упакований в коробку з зображенням феєрверків. Вона запропонувала Феллон подарувати такий подарунок дружині.
 
Пелтроу також нагадала, що раніше випускала свічку з назвою This smells like my vagina ( «Це пахне як моя вагіна»). За її словами, товар користувався шаленою популярністю. Зірка назвала свої товари панк-рокерських і феміністським заявою.
 
Свічка вартістю 75 доларів вже з`явилася в інтернет-магазині Пелтроу Goop. В описі говориться, що вона містить запахи грейпфрута, чорної смородини, бергамоту і троянди.

Також по темі: Названо головнийо спосіб отримання жіночого оргазму
 
У січні актриса розповіла, як з`явилися свічки із запахом вагіни. Вона пояснила, що вона разом з парфумером Дугласом Літтлом тестувала різні аромати і в якийсь момент пожартувала, що один з них нагадує запах її геніталій. «Ми були під впливом грибів. А ні, ми не були, не були », - розсміялася знаменитість під час інтерв`ю. Вона пояснила, що саме так і народилося дивна назва для її нового продукту.

Повернутися до списку публікацій