Розкрито гонорари російських зірок за новорічні корпоративи

03/11/2019

Стало відомо про гонорари російських зірок за новорічні коропоративи. Про це повідомляє Telegram-канал Super.
 
Найбільш «дорогими» музикантами виявилися учасники групи «Ленінград» - їх виступ на приватних заходах коштує 150 тисяч євро (10,6 мільйона рублів). Крім того зазначається, що у колективу «розкішний райдер».
 
Григорій Лепс вимагає за корпоратив 100 тисяч євро (7,1 мільйона рублів), а Світлана Лобода і Стас Михайлов - 70 тисяч євро (5 мільйонів рублів). У 60 тисяч євро (4,2 мільйона рублів) обійдуться концерти групи «Руки вгору» і Валерія Меладзе.
 
Єгор Крід виступає на корпоративах за 4 мільйони рублів, а Ольга Бузова і Діма Білан вимагають за такі заходи 3 мільйони рублів. Любов Успенська погоджується на концерти за 2,8 мільйона рублів.
 
Уточнюється, що молоді артисти теж не відмовляються від приватних заходів, проте ціни на їх шоу нижчі: покликати на корпоратив Елджея коштує 40 тисяч євро (2,8 мільйона рублів), артистів Artik & Asti - 3,7 мільйона рублів, співачок Zivert або Клаву Коку - 20 тисяч євро (1,5 мільйона рублів). Дует Hammali & Navai бере за корпоратив 2,5 мільйона рублів. Група 2Маші коштує 1 мільйон рублів, а Тіма Білоруських - 30 тисяч євро (2,1 мільйона рублів). Feduk погоджується на подібні заходи за 2 мільйони рублів, а концерт Монеточкі обходиться в 30 тисяч євро (2,1 мільйона рублів).
 
У липні промоутер Сергій Лавров розповів, скільки платять зіркам за концерти. Він підтвердив інформацію про те, що лідером по заробітках є лідер «Ленінграда» Сергій Шнуров.

Повернутися до списку публікацій