У Великобританії вийде альбом невідомих пісень Джорджа Харрісона

26/07/2009

У Великобританії буде випущений альбом невідомих пісень покійного учасника групи The Beatles Джорджа Харрісона. Про це повідомляє портал Сontactmusic.com.

Платівку випустить друг Харрісона, музикант Джеф Лінн (Jeff Lynne). Як стало відомо журналістам, у розпорядженні Лінна знаходяться багато невиданих записів "бітла". Музикант складе з них альбом, про терміни виходу якого поки не повідомляється.

У 1980-х роках Лінн і Харрісон разом грали в групі The Traveling Wilburys. Після розпаду групи двоє музикантів продовжували щільно співробітничати аж до смерті Харрісона в 2001 році.

Якийсь час назад про бажання обнародувати невідомі пісні чоловіка говорила вдова Харрісона Олівія. Вона не уточнювала, хто, на її думку, повинен займатися виданням альбому.

Лінн і Харрісон були дуже близькі останніми роками життю екс-учасника The Beatles. На даний час, за відомостями джерела, Лінн знаходиться в хороших відносинах з вдовою Харрісона і його сином Дхані.

У 1995 році саме Джеф Лінн відтворив звучання раніше невідомої пісні Джона Леннона Free As A Bird. Вокал покійного був узятий з демо-версії запису, зробленого в 1977 році. Також Лінн брав участь у завершенні роботи над останнім альбомом померлого музиканта. Ця платівка під назвою "Brainwashed" вийшла в продаж в 2002 році, через рік після смерті "бітла".

Повернутися до списку публікацій