Лепс прокоментував заборону на в`їзд до Латвії

03/11/2019

 Співак Григорій Лепс шкодує через те, що йому заборонили в`їзд до Латвії. Про це він заявив в інтерв`ю телеканалу  LTV7..

 
Говорячи про попадання в чорний список Мінфіну США, артист закликав американських чиновників «підняти документацію» і посадити його в тюрму, якщо там виявиться щось незаконне. «Зараз Латвія так вирішила. Щиро шкода. Багато людей і шанувальників, прости господи, моєї творчості, не почують моїх творів в цьому році. Тут навіть справа не в грошах », - підкреслив Лепс.
 
За словами співака, у Латвії у нього немає нерухомості, і в цю країну він приїжджав заради концертів. «Якщо дратує пісня" Чарка горілки на столі ", то, якщо хочуть, я можу викреслити її зі свого репертуару тут. Дивно, що страждають спортсмени, музиканти через те, що політики не можуть домовитися між собою », - зазначив він, додавши, що готовий відповісти на питання латвійської влади.
 
1 листопада стало відомо, що латвійська влада додали Лепса в перелік осіб, яким заборонено відвідувати країну. Рішення прийнято на підставі оцінки установ держбезпеки і другій частині статті 61 пункту закону про імміграцію. Заборона введена на невизначений термін.
 
У травні артиста внесли в список небажаних осіб в Литві. Як пояснив віце-міністр закордонних справ країни Дарюс Скусявічюс, причиною такого рішення стало «то, що інкримінується йому в США».
 
Співак був внесений до чорного списку Мінфіну США в 2013 році. Американська влада запідозрили російського співака у зв`язках із злочинним угрупуванням «Братський коло». Також через підтримку Лепсом «проведеної Росією агресивної зовнішньої політики» йому відмовили у в`їзді на свої території Ізраїль і Україна.
 

Повернутися до списку публікацій