Стас Барецький оголосив про участь Міккі Рурка в «Брате 3»

30/07/2019

Мікі РуркГоллівудський актор Міккі Рурк погодився брати участь в зйомках російського фільму «Брат 3». Про це режисер картини, музикант Стас Барецький повідомив порталу StarHit.
 
Барецький заявив, що запропонував Рурку зіграти російського бандита. «Я особисто розмовляв з Рурком по Skype. Він дав згоду на роль », - сказав Барецький.
 
Гонорар артиста склав 300 тисяч доларів, що, за словами режисера, не так і багато. «Я думав, що буде більше. Уже зв`язався з інвесторами, обіцяли сплатити - для них це сущі копійки! »- заявив режисер.
 
Відзначається, що Рурк приїде в Росію в кінці літа, коли почнуться зйомки фільму. Бюджет майбутньої картини складе мільйон доларів. Барецький не розкрив гонорарів інших артистів. Крім Рурка в проекті візьмуть участь Олексій Панін, Микита Джигурда, Діана Шуригіна і Лоліта Мілявська.
 
Про те, що Стас Барецький збирається знімати продовження кримінальної драми «Брат», стало відомо в лютому. Тоді музикант розповів, що хоче задіяти не тільки акторів, а й колишніх ув`язнених, а в якості кандидата на головну роль назвав націоналіста і бійця змішаного стилю В`ячеслава Дацика.

Повернутися до списку публікацій