Алібасов звинуватив сина у втечі з 20 мільйонами рублів

30/07/2019

Барі Алібасов-молодшийСин продюсера Барі Алібасова зник з 20 мільйонами рублів, заробленими завдяки ажіотажу навколо отруєння батька. Про це Алібасов розповів журналу «Сім днів».
 
Коментуючи знімки з лікарні, які зробив його син, Алібасов зазначив, що «молоді на всьому хочуть заробляти». «Батько при смерті, а для нього це піар», - пояснив продюсер.
 
Він заявив, що сам на цьому піар нічого не заробив. «Син заробив! 20 мільйонів! Я кажу, ну ти з цих грошей хоч коржик мені купи. Хоча б 100 рублів мені дай на ліки! А він просто зник. З того часу я його і не бачив ... »- стверджує шоумен.
 
Раніше в липні Алібасов назвав свого сина і піар-директора групи «На-На» Вадима Горжанкіна хворими людьми. За його словами, саме вони створили галас навколо його отруєння.
 
Алібасов і сам брав активну участь в телеефірах відразу після виписки з лікарні. У зв`язку з цим в отруєння повірили не всі. Скептики відзначають, що продюсер, який став частим гостем на телеефірах, говорить впевнено, розбірливо і не схожий на людину, яка отримав опік стравоходу і пережила кому. В середині липня під час зйомок програми «Нехай говорять» він побив свою подругу Ліану після того, як вона припустила, що всі його нещастя почалися після одруження на Лідії Федосєєвою-Шукшиною.
 
Продюсер потрапив до лікарні 4 червня, помилково випивши засіб для прочищення труб «Крот». Лікарі діагностували у нього максимальну ступінь опіку шлунка. Повідомлялося, що продюсер провів у комі сім днів. 17 червня його виписали з НДІ імені Скліфосовського.

Повернутися до списку публікацій