Наташа Корольова видалила присвячене Лободі голе фото і виклала ще одне

30/07/2019

Співачка Наташа Корольова видалила з Instagram фотографію, на якій постала голою в повний зріст в стійці на руках. Знімок був опублікований виконавицею після скандалу з «вкраденим» фото оголеної моделі в соцмережах артистки Світлани Лободи.
 
«Просто воно не підходило до моєї стрічці - в загальному контексті виглядало дивно. Тому довелося видалити. Так як я тоді психанула, а завела мене Свєта Лобода на цю історію. Ну а моє циркове минуле дає про себе знати. Тому я змогла зробити цей кадр », - пояснила Королева свої дії в інтерв`ю порталу cupol.lviv.ua.
 
Співачка зізналася, що хотіла запустити флешмоб за участю інших виконавців, проте потім прийняла рішення позбутися від знімка. Вона додала, що заради того, щоб зробити фотографію, простояла на голові близько 20 хвилин.
 
У Instagram Корольовою з`явився ще один інтимний знімок, на якому виконавиця постала в пінній ванні.
 
10 липня стало відомо, що Лобода опублікувала в Instagram фотографію, яка належала американській моделі. Автор знімка звинуватила співачку в тому, що та вкрала знімок, при цьому відфотошопивши його, зробивши фігуру стрункішою. Пізніше пост зник з облікового запису Лободи, а сама вона заявила, що не намагалася видати себе за модель на знімку.

Повернутися до списку публікацій