Оззі Осборн знявся в документальному фільмі

26/07/2009

Оззі ОсборнОззі Осборн зіграв невелику роль у документальному фільмі братів Вілла і Пітера Хелбі "The Greatest Song Ever Written: Gyre & Gimbol". Про це повідомляє Blabbermouth. Прем'єра присвяченої рок-музиці документальної стрічки відбулася у Бостоні. Про прокатні плани творців картини нічого невідомо.

Подробиці про зйомки фільму не повідомляються. Також невідомо, коли саме проходила робота над цим фільмом і як режисери зв'язалися з Осборном, щоб залучити його до роботи. Відомо, що крім лідера групи Black Sabbath, в "The Greatest Song Ever Written: Gyre & Gimbol" епізодичні ролі також зіграли зірка комедійного шоу "Диваки" Джоні Ноксвілл і вокаліст Incubus Брендон Бойд.

Раніше Осборн не брав участі в подібних проектах. Музикант не був помічений в зйомках кінострічок, проте встиг стати одним з головних персонажів телевізійного шоу. Осборн і члени його сім'ї – дружина Шерон, син Джек і дочка Келлі – знімаються у реалиті-шоу "Сімейка Осборнів", який вперше був показаний на MTV у 2002 році.

Повернутися до списку публікацій