Ріанна подала в суд на свого батька

18/01/2019

Американська співачка Ріанна подала в суд на свого батька Рональда Фенті за використання назви її бренду Fenty в комерційних цілях. Про це повідомляє видання Variety.
 
Ріанна, повне ім`я якої Робін Ріанна Фенті, звинуватила свого батька в створенні компанії з пошуку талантів Fenty Entertainment. За словами співачки, її батько проігнорував неодноразові прохання не використовувати її ім`я для отримання прибутку. У позові також заявляється, що Fenty Entertainment заявляла про зв`язки з Ріанною для залучення коштів.
 
Крім цього, Рональд намагався зареєструвати найменування Fenty для мережі готелів, проте компанія Ріанни зробила це раніше. Також він намагався домовитися про турне співачки в Латинській Америці з SBS Entertainment, яка пропонувала за нього більше 15 мільйонів доларів.
 
У позові Ріанна вимагає від суду заборонити Рональду Фенті вести справи від імені дочки і представляти її, а також використовувати торговельну марку Fenty.
 
Співачка народилася в місті Сент-Майкл на Барбадосі в 1988 році. У віці 17 років вона переїхала в США, підписавши контракт зі студією звукозапису Def Jam. У 2008 році вона була призначена культурним Амбассадор держави, в її обов`язки входила популяризація туризму в країні.

Повернутися до списку публікацій