Рікі Мартін одружився на бойфренді

09/02/2018


Співак Рікі Мартін одружився на своєму бойфренді, шведському художнику курдського походження Джоенну Юзефі (Jwan Yosef). Про це повідомляє E! News.

Співак розповів кореспонденту видання, що шлюб вже укладено, але весілля поки не було. За його словами, вони принесли шлюбні обітниці, підписали всі необхідні документи і уклали шлюбний договір. «Він мій чоловік, мій мужчина», - заявив Мартін.

Точна дата весілля поки не визначена, але співак розраховує відзначити подію через кілька місяців. Святкування триватиме три дні. «Ви будете першим, хто про це дізнається», - запевнив він журналіста.

Мартін познайомився з Юзефом в 2016 році, коли шукав твори мистецтва для своєї колекції. Поступово ділові відносини переросли в особисті. У листопаді 2016 співак оголосив про заручини на телешоу Еллен Дедженерес.

Про свою гомосексуальність артист повідомив у 2010 році. Протягом чотирьох років Мартін перебував у відносинах з економістом Карлосом Гонсалесом Абеллем, але в 2014-му пара розпалася.

Також по темі: Американська вчителька вирішила відстоювати своє право спокушати учнів

Рікі Мартін отримав світову популярність у 1999 році після виходу альбому Livin `la Vida Loca. Однойменна пісня стала одним з найбільш продаваних синглів в історії.

Повернутися до списку публікацій