Керамічна плитка – популярний облицювальний матеріал

07/12/2016

Мабуть, найпопулярнішим облицювальним матеріалом на сьогоднішній день є керамічна плитка. Зазвичай її використовують при обробці стін і підлоги. Зовні цей будівельний матеріал – просто керамічна пластина, що має певну фактуру поверхні і розмір.

Не дивлячись на появу на ринку нових облицювальних матеріалів, керамічна плитка так само міцно утримує свої позиції. І все це завдяки її особливим і просто незамінним властивостями. Керамічна плитка характеризується високим показником жорсткості, що дозволяє їй, витримуючи високі навантаження, не деформуватися і не гнутися. Її вогнетривкість і вогнестійкість дає можливість використання для облицювання камінів та печей, а міцність дозволяє витримати близько 30 тисяч тонн на квадратний метр. Варто підкреслити і те, що керамічна плитка не руйнується під впливом хімічних речовин і не є провідником електричного струму. Тому її сміливо можна використовувати в інтер`єрі кухонь, віталень і санвузлів. Оптимальність застосування саме в цих приміщеннях полягає в легкості прибирання, водостійкості та гігієнічності.

Разом з цим, вибір вам належить не з легких, оскільки виробники пропонують великий асортимент товарів цієї групи. Приміром, на сайті http://postach.com.ua/ можна ознайомитись з фасадною плиткою компанії CERRAD, а також інших виробників. Залежно від місця застосування можна вибрати плитку для зовнішньої або внутрішньої облицювання стан і підлог, а також плитку для басейнів.

Важливим є зовнішній вигляд і розміри плитки. Зверніть увагу на чіткість розмірів, фактуру поверхні (яка повинна бути ідеально рівною) і кути (повинні бути абсолютно правильними). Глазурована плитка повинна мати рівномірне глазуроване покриття без патьоків, білястих країв і з рівною поверхнею. Розміри у сучасної плитки бувають досить різноманітними. Так, для стін кухні підійде плитка з розмірами 10 на 10. А на підлогу практикують укладати плитку у вигляді паркету, яка чудово виглядає і досить легко вкладається.

При покупці зверніть увагу на маркування упаковки. Так, плитка першого сорту має маркування червоного кольору, другого – синього і третього – зеленого.

Повернутися до списку публікацій