На честь вегана Морріссі назвали сендвіч з м`ясом

18/10/2016

Американська компанія Puffs of Doom початку продажу сендвічів зі свининою, названих на честь британського співака Морріссі, пропагує веганство, повідомляє 17 жовтня NME. Так виробники продуктів харчування відреагували на агресивні спроби артиста нав`язати публіці свої уявлення.
 
Сендвіч Pork Morrissey («Свинячий Морріссі») з`явився в асортименті компанії після пройшов у вересні в Чикаго фестивалю Riot Fest. На час виступу Морріссі працівникам громадського харчування було запропоновано призупинити продажу м`ясних страв в знак поваги до артиста і його боротьбі за права тварин.
 
Співвласник Puffs of Doom Люк Петийон розцінив цей жест як бажання Морріссі «силою запхати свої погляди у людей». «Такі дії — загроза малим підприємствам, яким зараз і без того нелегко. А що саме головне — ці прийоми не змінюють рівним рахунком нічого», — сказав Петийон.
 
До складу Pork Morrissey, крім свинини, входить чотири види сиру.
 
57-річний Морріссі — у минулому лідер групи The Smiths. Один з альбомів цієї команди називався Meat Is Murder («М`ясо — це вбивство», 1985). У 2011 році артист отримав звання «Людина року» від міжнародної організації PETA («Люди за етичне поводження з тваринами»).

Повернутися до списку публікацій