Ді Капріо зніме фільм про Капітана Планету

18/10/2016

 
Американський актор Леонардо Ді Капріо буде продюсувати фільм про супергероя Капітана Планеті, повідомляє The hollywood Reporter. Стрічка стане кіноадаптацією мультсеріалу 1990-х «Команда рятувальників Капітана Планети».
 
Компанія Ді Капріо Appian Way Productions і студія Paramount підписали попередню угоду. Раніше проект подібного фільму розробляла компанія Sony.
 
В якості сценариста обраний молодий автор Джон Метт і актор Гленн Пауелл, відомий за серіалом «Королеви крику». Можливо, Пауелл також зіграє у фільмі одну з ролей. Продюсерів залучив в їх варіанті сценарію незвичайний підхід до образу супергероя: він представлений пошарпаний життям персонажем, якого тепер також потрібна допомога членів його команди, як раніше їм — його надздібності.
 
«Команда рятувальників Капітана Планети» був просвітницьким серіалом, присвяченим проблемам збереження навколишнього середовища. Його випускали в 1990-1992 роках. З 1993 по 1996 роки виходили «Нові пригоди Капітана Планети». Дійовими особами серіалів були п`ятеро молодих людей з різних континентів Землі, які боролися з різними природними лихами. Зібравшись разом, вони могли викликати для допомоги Капітана Планету.
 
Леонардо Ді Капріо з 2014 року є офіційним посланцем ООН з питань кліматичних змін. Його остання робота — документальний фільм «Перед потопом» про насування екологічної катастрофи. На початку жовтня директор швейцарського благодійного фонду імені Бруно Мансера Лукас Страуманн назвав екологічний активізм актора цинізмом. Приводом послужило можлива участь Ді Капріо в корупційному скандалі в Малайзії. Страуманн заявив, що неможливо врятувати навколишнє середовище, не зупинивши корупцію.

Повернутися до списку публікацій