Тупак Шакур став кандидатом на потрапляння в Зал слави рок-н-ролу

18/10/2016

Американський репер Тупак Шакур, співачка Джанет Джексон і британська група Depeche Mode потрапили в список номінантів на включення до Зали слави рок-н-ролу. Список з`явився у вівторок, 18 жовтня, на сайті Залу слави.
 
У число претендентів також увійшли американські гранжери Pearl Jam, класики хардкор-панку Bad Brains і легенда фолк-рок співачка Джоан Баез. Такі групи, як Chic, Kraftwerk і MC5 фігурують у номінації не перший рік, але поки не потрапили в число обраних.
 
Фінальний список, складений за результатами голосування, оголосять у грудні. Опитування проводиться серед тисячі експертів — журналістів і представників музичної індустрії. Звичайні користувачі мережі можуть також проголосувати на офіційному сайті.
 
Виконавці отримують можливість номінуватися через 25 років після виходу першого синглу. Британська група Deep Purple 22 роки входила в списки претендентів, і тільки в грудні 2015 року було оголошено про те, що її нарешті удостоїли почесного місця в залі.
 
Зал слави рок-н-ролу — організація і музей у Клівленді (штат Огайо). Заснований у 1983 році головою звукозаписної компанії Atlantic Records Ахметом Эртеганом. Серед перших включених в Зал артистів — Чак Беррі, Джеймс Браун і Рей Чарльз.

Повернутися до списку публікацій