Warner Bros. дозволила перетворити «Гаррі Поттера» в аніме

03/02/2016

Гарі Поттер, аніме
 
Японська компанія Moviс почала випуск продукції із зображенням персонажів фільмів про Гаррі Поттера в стилі аніме, повідомляє у вівторок, 2 лютого, Kotaku. Підприємці отримали ліцензію у компанії Warner Bros., володіє правами на киносагу.
 
Першою партією товарів, випущеної Movic, стала серія пластикових папок для документів з зображенням Гаррі Поттера, Герміони, Северуса Снейпа та інших героїв картин. Виробники очікують великий попит на свою продукцію, оскільки фільми про юного чарівника, як і романи Джоан Роулінг, дуже популярні в Японії. Зображення, стилізовані під аніме і манга, на думку дизайнерів, викличуть новий бум серед японських поттероманів.
 
У листопаді 2016 року в прокат вийде спін-офф серії про Гаррі Поттера — «Фантастичні звірі і місця їх проживання». Стрічка, яку знімають за однойменним романом Джоан Роулінг, розповість про події, що відбулися за 70 років до початку саги.
 
Серія фільмів за книгами Джоан Роулінг про Гаррі Поттера виходила з 2001 по 2011 рік. Головну роль у ньому виконав Деніел Редкліфф. У фільмах також знімалися Емма Вотсон, Руперт Грінт, Алан Рікман та інші актори.
 

(Harry Potter) Anime - видео

Сім романів про юного чарівника Гаррі Поттера авторства Роулінг виходили з 1998 по 2007 рік. Романи були перекладені на 77 мов і видані загальним тиражем більше 450 мільйонів екземплярів.

Повернутися до списку публікацій