Тіматі зарахував Ходорковського до ворогів держави

03/02/2016

 
Співак Тіматі вважає, що Михайла Ходорковського можна назвати ворогом держави. Про це музикант сказав LifeNews, коментуючи знімок колишнього голови нафтової компанії ЮКОС з продюсером Йосипом Пригожиним і співачкою Валерією.
 
На думку Тіматі, дана фотографія — ідіотизм, і Пригожину варто відразу видалити її звідусіль. «Просто не виходить на двох стільцях всидіти: ти не можеш ходити на інавгурацію президента і говорити, що підтримуєш нинішній лад і сучасний формат влади, але при цьому запрошувати на концерт одного з головних опозиціонерів», — зазначив виконавець.
 
Він вважає, що через знімок продюсер не стане меншим патріотом. «Я зможу зробити якийсь висновок, коли поговорю особисто з Йосипом і зрозумію, як будуть надалі будуватися наші стосунки після такого», — уклав Тіматі.
 
27 січня головний редактор «Еха Москви» Олексій Венедиктов виклав в Instagram фото, на якому в одному з лондонських ресторанів відображені Пригожин з дружиною Валерією, Венедиктов і Ходорковський. Останній оголошений Росією в міжнародний розшук за звинуваченням в організації вбивства мера Нафтоюганська і замаху на вбивство.

 
Пригожин потім пояснив, що зустріч з Ходорковським сталася випадково. «Ми зайшли на обід у ресторан "Хаккасан" в Лондоні, і за сусіднім столом сиділи дві знайомих особи — наш відомий журналіст і Михайло Борисович. Привіталися і зробили пам`ятне фото — і більше нічого, ми не говорили про політику!» — повідомив продюсер телеканалу.
 
Приблизно те ж саме сказав «Московському Комсомольцю» Венедиктов: «Зустріч була абсолютно випадкова. Говорили про дітей 15-17 років — у всіх нас приблизно однакові проблеми з підлітками-дітьми». «Пригожин запропонував, його помічник сфотографував», — додав він.
 

Тимати feat. Рекорд Оркестр - Баклажан (Лада Седан) - видео

Тіматі (Тимур Юнусов), Пригожин і Валерія неодноразово демонстрували лояльність до президента Росії Володимира Путіна.

Повернутися до списку публікацій