В американській школі заборонили рок-оперу за пісень Green Day

03/02/2016


Школа в Енфілді (штат Коннектикут) заборонила рок-оперу American Idiot за мотивами однойменного альбому групи Green Day, над постановкою якої працювали учні, повідомляє Enertainment Weekly.
 
Лідер Green Day Біллі Джо Армстронг опублікував в Instagram звернення до керівництва школи, в якій назвав таке рішення проявом цензури.
 
«Ганьба, що школярам забороняють бачити те, що може сприяти їх пробудження. Постановка розповідає про світ після терористичної атаки 11 вересня 2001 року, і я думаю, що голос підлітків у цьому світі має бути почутий. Особливо коли мова йде про нашу історію», — написав Армстронг.
 
Музикант додав, що постановка була спеціально адаптована для школи.
 
Керівництво навчального закладу поки не прокоментувало ситуацію. Відомо, що замість постановки Green Day учні готують рок-виставу «Лавка жахів».
 

Green Day: "Boulevard Of Broken Dreams" - [Official Video]

Мюзикл, заснований на піснях альбому American Idiot (2004), вперше був поставлений в театрі Берклі в Каліфорнії в 2009 році. У 2010-2011 роках рок-опера йшла в театрі Сент-Джеймс на Бродвеї. American Idiot оповідає про безрадісне життя молоді міських околиць в роки президентства Джорджа Буша-молодшого.

Повернутися до списку публікацій