Позбавлена ліцензії за «безсоромне» відео українська співачка втекла в Казахстан

02/02/2016

 
Співачка Есмеральда Рахматова (творчий псевдонім Таміла), позбавлена ліцензії за відверті відеороликив, виїхала з Узбекистану в Казахстан, повідомляє сайт Qalampir.
 
Перед цим співачка видалила свій аккаунт в Instagram. У вівторок, 2 лютого, естрадне об`єднання «Узбекнаво» повідомило про те, що співачка Таміла позбавлена ліцензії через скандал, пов`язаний з відвертими відеороликами з її участю.
 
«Припинено дію ліцензії співачки Есмеральди Рахматової (Таміли) у зв`язку з порушенням виконавицею вимог і умов ліцензії, а також положення про ліцензування концертно-видовищної діяльності», — йдеться в офіційному повідомленні.
 
31 січня в месенджері Telegram були поширені два відеоролики, де Таміла постає у відвертих позах. У першому ролику чоловік, обличчя якого не видно, запитує співачку, чим вона займалася до естрадної кар`єри. У відповідь виконавиця піднімається з місця і знімає з себе штани. На другий відеозапису молода жінка йде в нічний час голою по вулиці.
 
Ташкент регулює зміст музичних кліпів, пісень та естрадних номерів, створюваних артистами республіки, а також регламентує поведінку артистів, що працюють в країні. Постанова про контроль за моральним змістом пісень уряд Узбекистану опублікувало в грудні минулого року.
 
В жовтні 2013 року повідомлялося, що в республіці покараний естрадний співак Жасур Умиров, що відмовився взяти участь у бавовнозбиральній кампанії. У липні того ж року узбецькі сайти, присвячені естрадній музиці, видалили раніше розміщений кліп «Асал Чой» («Медовий чай»), в якому співак виступає в образі трансвестита.

Повернутися до списку публікацій