Інтернет провайдер Київстар надає послуги, які задовольнять найвимогливіших користувачів

26/12/2015


Майже кожна родина сьогодні має вдома ПК, під’єднаний до мережі Інтернет. Це зручно, сучасно і доступно практично для кожного українця. Будь-який користувач зацікавлений в тому, щоб отримати у своє розпорядження високошвидкісний якісний Інтернет, який базується на сучасних технологіях. Саме таку послугу надає споживачам інтернет провайдер Київстар: домашнім Інтернетом від цієї компанії користуються сотні тисяч українців.

Для підключення провайдер використовує оптоволоконний кабель, який дозволяє використовувати Інтернет на високій швидкості. Різноманітні тарифні плани дають можливість користувачеві обрати найвигідніший у його випадку варіант. Причому, процедура підключення є безкоштовною. Ті, хто вже користується послугами інтернет провайдера Київстар, відзначають і такий момент, як зручність поповнення рахунку: це можливо здійснити різними шляхами – скрейч-картою, мобільними коштами або з допомогою терміналу. Причому користувач може самостійно контролювати рух своїх коштів, адже абонплата знімається з рахунку кожен день однаковими частинами.

Компанія добре відома тим, що систематично проводить різноманітні акції, тому є можливість отримати в своє розпорядження якісний Інтернет, постійно ним користуватися і при цьому непогано заощаджувати. До слова, стабільно високим попитом користується така акція, як підключення Wi-Fi роутера, яка діє на постійній основі. Її вартість – усього 1 гривня. Ще одна перевага від домашнього Інтернету від Київстар – надання компанією цілодобової технічної підтримки.

Кожен користувач, який скористається послугами Київстар, може розраховувати на власний віртуальний кабінет, де йому будуть доступні такі управлінські функції, як збільшення швидкості, відімкнення Інтернету на певний час, інший тариф і так далі.

Повернутися до списку публікацій