Працевлаштуватися за кордоном допоможуть кадрові агентства

17/10/2015


Далеко не кожен регіон країни здатен запропонувати для тих, хто шукає роботу, достатню кількість вільних вакансій. Тому частина мешканців у пошуках кращої долі прямують в інші області, перш за все, до столиці, а є й такі, хто вирішує спробувати працевлаштуватися за кордоном. Щодо останніх, то однією з головних умов є досягнення 18-річного віку. Окрім того, пошуковувачі мають мати закордонний паспорт.

Як правило, влаштуватися за кордоном за спеціальність непросто. Особливо, якщо за плечима – гуманітарні напрямки. Зарубіжні працедавці найчастіше потребують фахівців робітничих професій або різноробочих. Це можуть бути водії, няні, помічники по господарству, будівельники, фахівці в галузі сільського господарства, обслуговуючий персонал.

Як свідчить статистика, найбільш популярними напрямками серед наших співвітчизників є такі країни, як Італія, Іспанія, Чехія, Росія, Польща. До прикладу, якщо цікавить робота в Польщі, 2015 був успішним на такі вакансії, як помічник фермера, няня, водій, сезонний працівник. Що стосується представників молодого покоління, то вони найчастіше задіяні у туристичній галузі, зокрема у готельному бізнесі в якості обслуговуючого персоналу чи аніматорів. Найчастіше ці вакансії пропонують відпочинкові комплекси Туреччини чи Єгипту.

За словами тих, хто вже має досвід роботи за кордоном, шукати вакансії слід за допомогою спеціалізованих кадрових агентств, які співпрацюють з іноземними працедавцями. Аби відшукати надійне агентство, слід поцікавитися, скільки років воно працює на ринку, які послуги пропонує, скількох безробітних працевлаштувало. Також не зайве ознайомитися з відгуками в мережі тих, хто мав досвід співпраці з тим чи іншим кадровим агентством. Це допоможе вберегтися від шахраїв і відшукати структуру, яка реально допоможе працевлаштуватися за кордоном.

Повернутися до списку публікацій