В авіакатастрофі загинув композитор «Титаніка» і «Аватара»

27/06/2015

Джеймс Хорнер
 
Дворазовий володар «Оскара» Джеймс Хорнер, який написав музику до «Титаніка», «Стар Трека», «Аватара», «Ігор розуму» та інших фільмів, у понеділок, 22 червня, загинув при падінні літака в Каліфорнії. Про це повідомив сайт postup.brama.com.
 
Хорнер пілотував невеликий літак, який зазнав аварії приблизно в 100 кілометрах на північ від Санта-Барбари. Причини авіакатастрофи не повідомляються.
 
Загибель 61-річного Хорнера підтвердила його помічник Сільвія Патриція. «Ми втратили дивну людину з величезним серцем і неймовірним талантом. Він помер, роблячи те, що він любив. Спасибі всім вам за вашу підтримку і любов», — сказала вона.
 
Влада штату повідомила про падіння літака, зареєстрованого на Хорнера, але поки не змогли упізнати пілота.
 
В 1998 році за роботу над фільмом «Титанік» Хорнер отримав премію «Оскар» у двох номінаціях: «Найкраща музика до драматичного фільму» та «Найкраща пісня до фільму» спільно з Віллом Дженнінгсом, написав текст пісні My Heart Will Go On, виконаної Селін Діон. Альбом з саундтреком до фільму, випущений компанією Sony Classical 18 листопада 1997 року, розійшовся по всьому світу тиражем 27 мільйонів копій.
 
Інші відомі кінострічки, над якими працював Хорнер, — «Каспер», «Джуманджі», «Хоробре серце», «Двохсотлітня людина», «Троя», «Маска Зорро» і «Новий Людина-павук». Композитор часто використовував у своїй музиці електронні та хорові елементи, а також кельтські мотиви.

Повернутися до списку публікацій