Оскар за кращий документальний фільм отримала робота про Сноудена

24/02/2015

 
Чергові статуетки Оскара знайшли своїх володарів на 87-й церемонії кінопремії, що проходить в ці хвилини в Лос-Анджелесі.

Кращою операторською роботою в цьому році визнана робота Еммануель Любецького на зйомках фільму "Бердмен". Варто відзначити, що Любецький отримує Оскара другий рік поспіль. Минулого разу він отримав його за "Гравітацію".

"Бердмен" також отримав премію за кращий оригінальний сценарій. А картиною з кращим адаптованим сценарієм стала "Гра на імітацію".

Другого Оскара за цей вечір отримала картина "Одержимість". Цього разу кінокритики відзначили роботу монтажера Тома Кроса.

Кращим документальним фільмом визнали картину про колишнього агента АНБ і ЦРУ Едварда Сноудона "Громадянин чотири" режисера Лорі Пойтрас. Під час нагородження ведучий церемонії зазначив, що шкода, що з відомих причин премію не може одержати сам Сноуден.

Вручені і два музичних Оскари. Названа кращою піснею композиція Glory з фільму про Мартіна Лютера Кінга "Сельма" у виконанні Джон Ледженд і Common. Авторами є Джон Стівенс і Лонні Лінн.

У категорії "краща музика до фільму" "Оскар" отримав Олександр Деплена за музику до "Готелю "Гранд Будапешт". Цікаво, що в цьому році Деплена номінувався на Оскар з ще одним фільмом - "Гра на імітацію".

Повернутися до списку публікацій