У Пермі вийшла перша вінілова рок-збірка «Наша лінія злету»

14/11/2014

Колекційне видання накладом у 500 примірників вийшло на честь 13-річчя радіостанції «Наше радіо-Перм». До збірки увійшли пісні рок-музикантів, які виступали на міжнародному фестивалі «Rock-Line» і прозвучали на радіостанції.
 
Збірник з`явився завдяки ініціативи «Наше радіо-Перм», НКО «Авторський дім» та за фінансової підтримки Міністерства культури, молодіжної політики і масових комунікацій Пермського краю.
 
Ідея випустити збірку саме на вініловій платівці - данина пам`яті старих часів, коли культура рок-музики у Пермі тільки почала набувати популярності. За словами продюсера міжнародного фестивалю «Rock-Line» Олени Зоріної-Новосьолової, вінілова платівка - «перехідний місток від сучасності в старовину».
 
Фестиваль «Rock-Line» - унікальне явище для Пермського краю, він вже частиною нашої культури. Ми підтримали ідею випуску вінілового збірника. Більш того, в цьому році було прийнято рішення, що фестиваль потрібен Пермському краю і на його проведення будуть виділені авторські субсидії, - повідомив Євген Хузін, заступник міністра культури, молодіжної політики і масових комунікацій Пермського краю.
 
Культурне значення першого вінілового збірника можна буде оцінити в Державному архіві Пермського краю і Пермському краєзнавчому музеї.
 
- Такий подарунок архіву послужив початком нового проекту - «аудіо-фон Пермського краю». Ми закуповуємо апаратуру, щоб відвідувачі архіву - студенти і молоді люди могли прийти і послухати цю платівку, - розповів керівник архіву Андрій Борисов.
 
У збірнику записані 13 пісень 13-ти музичних груп. Дві з них - «П`ятий корпус» і «Екслібріс» - представники Пермського краю. Концертна презентація вінілового збірника «Наша лінія злету» відбудеться 6 грудня. 

Повернутися до списку публікацій