«Таймлесс 2: Сапфірова книга»: рецензія на фільм

25/09/2014


«Жовта книга», всупереч скептичним прогнозам конкурентів за жанром, таки вийшла і це можна вже назвати досягненням. По суті, цей сірий, безликий, прохідний і бідний сіквел більше не заслуговує похвал.

Після того, як Гвендолін розгадала таємницю подорожей в минуле, пише stimulzlall.com, вона стає учасницею зловісного змови з метою отримання світового панування одного з Переміщуються у часі. Таємна ложа працює на графа Сен-Жермена. Він планує зібрати кров Мандрівників у часі для проведення ритуалу Відродження орла. В результаті у світі буде встановлений новий порядок. Якщо вірити легендам, ритуал позбавить людство від різних хвороб і людство знайде загальне щастя. Але графу потрібно зовсім не це, його головною метою стає владу над світом. Після того як мотиви графа стануть відомі Гідеона і Гведолин, вони повинні визначиться, чию сторону прийняти.

«Таймлесс 2: Сапфірове книга»

Літературна серія «Таймлесс» об`єднує три романи. На 2015 рік заплановано вихід заключного фільму трилогії.

Після виходу «Рубінової книги» на екрани, їй довелося отбываться від  презирливих усмішок і їдких зауважень. Здавалося, що немає ні найменшої надії на вихід продовження цієї підліткової романтичної фентезі-історії. Але всупереч цьому Гведолин Шеферд готова до нових пригод.

«Таймлесс 2: Сапфірове книга»

Оскільки німецькі кінематографісти не могли собі дозволити зйомки в Англії, Лондон замінив містечко Ахен, розташований на заході Німеччини.

Але все це умовні радості і досягнення. Глядачі, що бачили перший фільм, насилу можуть пригадати, про що там йшлося. Навіть за скромними європейськими мірками картина вийшла пріснуватим, без будь-якої винахідливості. І хоча «Рубінову книгу» порівнювали з «Сутінками» і «Гаррі Поттером», на їх фоні вона істотно програвала простенькими персонажами, куцими пригодами і т. п. Але дівчатка-підлітки з цільової аудиторії 11-13 і цьому були невимовно раді. Усім іншим був незрозумілий кінець картини на напівфразі.

«Таймлесс 2: Сапфірове книга»

Тому і продовження особливо не порадувало. А все тому, що в першій частині були відсутні неймовірні повороти, які могли бути розв`язані у виданому продовження. Герої вже навіть не дотримують правила Мандрівників епох.

Очевидно, що цільовою аудиторією картини є дівчинки, а не хлопчики. Тому і демонструє вона матеріалізацію всіх дівочих мрій. Так, у «Сапфіровій книзі» з`явилося місце і для цього балу вісімнадцятого століття. Всі переживання Гвендолін отримали максимальний рівень мимимишности. Новим персонажем другий частини став літаючий кам`яний демон Химериус, якому, на жаль, не вдалося внести нові фарби в бляклий світ «Таймлесса».

Таймлесс 2: Сапфірова книга - Трейлер (російська мова)


І тим не менш, друга картина зберегла каст першої частини. Тому 12-річні школярки будуть у захваті від двох часових пригоди «гидкого каченяти», що володіє надздібностями.

Повернутися до списку публікацій