Джастін Бібер погодився пройти курс по управлінню гнівом

13/08/2014


Звинувачений в необережній їзді в січні 2014 року Джастін Бібер пішов на операцію із слідством, повідомляє The Miami Herald з посиланням на джерела в суді Майамі.
 
У виданні виразили упевненість, що що визнав себе винним Бібера зобов`яжуть пройти 12-годинний курс управління гнівом, сплатити судові штрафи і зробити добродійне пожертвування у розмірі 50 тисяч доларів. При цьому звинувачення в управлінні автомобілем в стані алкогольного або наркотичного сп`яніння, висунуте проти музиканта, буде знято. Бібер понесе покарання лише за перевищення швидкості і необережну їзду.
 
Американські журналісти послалися на власні джерела в суді Майамі і уточнили, що це рішення правозахисників буде офіційно оголошено в найближчі дні.
 
Бібера затримали до Майамі-Бича, коли він на жовтій Lamborghini влаштував вуличні гонки з іншим водієм на Ferrari, за кермом якого знаходився реппер Халіл Шаріф. Йому також пред`явлено звинувачення у водінні в стані сп`яніння. Співак тоді признався, що сіл за кермо після того, як випив пиво, а також був у цей момент під впливом марихуани і якихось ліків, що продаються по рецепту. Проте під час розмови з поліцейським Бібер виражав обурення і питав, «якого біса його зупинили». Також він не підкорявся наказам поліції і намагався схопити поліцейського.

Повернутися до списку публікацій