Автори хіта «Kids» виступлять на «Пікніку Афіші»

29/06/2014

Американська інді-група MGMT виступить на московському музичному фестивалі «Пікнік Афіші», який відбудеться 19 липня в парку Коломенське. Про це повідомляє «Афіша-Хвиля».
 
MGMT (від первинного The Mangement) була заснована в 2004 році Бенджаміном Голдвасссером і Ендрю Ван Вінгарденом, що разом вчилися в приватному коледжі в Коннектікуті. На них вплинула нойз-рок і електроніка, але найбільше — психоделічні групи 1960-х, авангард і прог-рок (стиль групи часто називають нео-психоделією або психоделічним попом).
 
У 2007 році MGMT випустили дебютний альбом «Oracular Spectacular, що прославив їх». Пісні «Kids», «Electric Feel» і «Time To Pretend» стали хітами, а слова з останньої «This is our decision to live fast and die young / We`ve got the vision / Now let`s have some fun» («Ми вирішили жити швидко і померти молодими, ось наша мрія — а зараз давайте веселитися») — своєрідним девізом покоління хіпстерів, пише Лєнта.
 
У 2010 році група випустила альбом «Congratulations», а в 2013-м — «MGMT», на яких поступово зверталася до більш експериментального, галасливого, хипповському, ретро-психоделічеському звучанню. Група грала кавери на Bauhaus, ранніх Pink Floyd, а також Леонарда Коена.
 
Разом з MGMT на головній сцені «Пікніка Афіші» виступить Suede: група, що заснувала брітпоп, зіграє свій альбом «Dog Man Star», який іноді називають шедевром. Хедлайнером стане британська фанк-група Jamiroquai. Журнал «Афіша», пише Поступ, проводить свій «Пікнік» в Москві вже в 11-й раз.

Повернутися до списку публікацій