Queen може залучити нового вокаліста

25/07/2009

Адам ЛамбертГітарист рок-групи Queen Брайан Мей висловив бажання залучитиути до співпраці у колективі учасника музичного реалиті-шоу "American Idol" Адама Ламберта (Adam Lambert), повідомляє The Rolling Stone.

"Ми [з ударником Роджером Тейлором] хотіли б поговорити з ним [Ламбертом]. Це ще не означає, що він стане новим вокалістом Queen, але мені б дуже хотілося з ним попрацювати. У нього приголомшливий голос", - заявив Брайан Мей.

Реакція 27-річного Адама Ламберта на слова гітариста Queen невідома. Зараз співак працює над своїм першим сольним альбомом, який планує випустити до кінця 2009 року.

Адам Ламберт виступив разом з музикантами Queen на концерті, що завершував восьмий сезон "American Idol". За підсумками конкурсу Ламберт зайняв друге місце.

На початку травня 2009 року вокаліст Queen Пол Роджерс заявив про припинення своєї співпраці з колективом. За словами Роджерса, він згоден давати спільні добродійні концерти, проте вважає, що постійна співпраця більше не має сенсу.

Наприкінці червня Роджерс відправився у тур по США разом з своєю групою Bad Company, що возз'єдналася.

Пол Роджерс приєднався до Queen у 2004 році, через 13 років після смерті першого вокаліста колективу - Фреді Мерк'юрі. З того часу група знову почала активно концертувати, а у вересні 2008 року випустила альбом "The Cosmos Rocks", який досяг 5-го місця у хіт-параді Великобританії.

Повернутися до списку публікацій