На аукціон виставили рукопис дитячого вірша Боба Ділана

29/06/2014

 
Аукціонний будинок Christie`s виставив на торги рукопис вірша, написаного відомим американським рок-музикантом долі Бобом Діланом в підлітковому віці. Про це у вівторок, 19 травня, повідомляє AFP.
 
Твір, названий "Дружок" ("Little Buddy"), був написаний майбутньою зіркою в 1950-х роках. Під текстом стоїть підпис Бобі Циммерман – ім`я, дане Ділану при народженні.
 
Вірш розповідає про те, як у якогось маленького хлопчика на руках вмирає собака, якого забив п`яний дорослий, за те, що він, бажаючи з ним пограти, став гавкати. Хлопчик ще не розуміє, що пес помер, і просить розповідача привести ветеринара, але коли лікар приходить, дитина вже бачить, що собака мертвий.
 
Попередня експертна оцінка твору, зазначає postup.in.ua, становить від 10 до 15 тисяч доларів. Як повідомляється на сайті Christie`s, очікується, що доходи від продажу вірша будуть передані табору Герцля в штаті Вісконсін, в якому Ділан його написав.
 
Торги відбудуться в Нью-Йорку 23 червня 2009 року. На аукціон будуть також виставлені різні пам`ятні зображення і записи таких колективів і виконавців, як Sex Pistols, Blondie, Nirvana, Чарльз Петерсон.
 
У 2005 році на Christie`s вже був проданий рукопис віршів, написаних Діланом в 1960 році. Тоді вона принесла організаторам торгів 78 тисяч доларів.
 

Повернутися до списку публікацій