Канадський піаніст зіграв найдовший концерт у світі

25/07/2009

Gonzales за фортепіано у театрі Cine 13Канадський музикант Gonzales (справжнє ім'я Джейсон Бек) зіграв найдовший сольний концерт у світі, забезпечивши собі місце у Книзі рекордів Гінеса, повідомляє The Ottawa Citizen.

Рекордний за тривалістю концерт відбувся у паризькому театрі Cine 13 і продовжувався з півночі неділі до 3 години ночі понеділка. Таким чином, Бек безперервно грав на фортепіано впродовж 27 годин 3 хвилин і 44 секунд. Попередній рекорд належав індійцю Парсанну Гуді, який безперервно музичив упродовж 26 годин 12 хвилин.

За правилами Книги рекордів Гінеса, Беку дозволялося робити 15-хвилинні паузи кожні три години, проте перерва між виконуваними творами не повинна була становити більше 30 секунд. Як повідомляє Agence France-Presse, під час виступу піаніст кілька разів переодягався і навіть зумів поголитися в одну з перерв.

Всього Джейсон Бек виконав майже 300 творів, зокрема зіграв перекладення для фортепіано "Оди до радості" Бетховена, композиції Гершвіна, а також пісню "Hit Me Baby One More Time" Брітні Спірс і фрагменти з саундтрека до фільму "Рокі 3".

Повернутися до списку публікацій