Як відкрити магазин дитячого одягу?

23/04/2014

Дитячий одяг
Успішність будь-якого бізнесу залежить від правильності обраного підходу. Тому при визначенні сфері, якою б ви хотіли займатись потрібно все продумати до найменших деталей. До числа найприбутковіших належать сфери торгівлі і харчування, адже без цих речей неможливе повсякденне життя пересічної людини. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес приносив вам прибуток, займіться продажем, наприклад, одягу для дітей. Турботливі батьки на нього грошей не шкодують. Одяг для новонароджених не залежить від сезонності, адже малюк швидко підростає.

В першу чергу, варто визначитись з форматом майбутнього магазину. Якщо ви вирішили відкрити інтернет магазин дитячого одягу, то вам не доведеться шукати велике і просторе приміщення і продумувати його оздоблення для привернення уваги покупців. Привертати увагу вам доведеться за допомогою нових інформаційних та комунікаційних технологій.

В звичайному ж магазині існує прямий взаємозв`язок між площею приміщення і представленим асортиментом. Покупець повинен почувати себе максимально зручно і комфортно. Магазин повинен бути розташований в місцях локалізації цільової групи.

Наступний етап пов`язаний з розробкою бізнес-плану, тобто потрібно сформувати фінансову модель магазину. Прибутковість бізнесу залежить і від правильності вибору виробника-постачальника, адже продавець повністю відповідає за товари, які реалізує. Тому, якщо ви прагнете, що ваші нові клієнти ставали постійними, пропонуйте їм виключно якісний товар за доступними цінами.

Надто дорогі речі закуповувати не варто, орієнтуйтесь на товари з середньо ринковою ціною. На сьогодні дорогі товари користуються попитом лише у 4% покупців.

Важливим аспектом успішності магазину дитячого одягу є його назва і персонал. Назва повинна добре запам`ятовуватись, а персонал – бути привітливим і компетентним.

Повернутися до списку публікацій