Група "Серебро" представила новий сингл

08/02/2014

Група "Серебро"

Пісня група "Серебро" «Я тебе не віддам» з'явилася в продажі на iTunes. Найближчим часом буде представлений відеокліп, знятий на цей сингл.
 
Група "Серебро" представила нову композицію Максима Фадєєва «Я тебе не віддам». Пісня увійде до третього альбому колективу. Сингл тріо вже з'явився в продажі на iTunes, найближчим часом він потрапить в ротації російських радіостанцій.
 
Поки ніяких коментарів з приводу нової роботи групи її продюсер не дає. Можлива популярність пісні теж наразі не обговорюється, але відомо, що ще перед Новим роком на неї було знято відео. Ролик вийшов яскравим і запальним, а оцінити його шанувальники дівчат зможуть наприкінці січня або початку лютого. Пісню «Я тебе не віддам» можна було знайти в соцмережі «ВКонтакте» ще до її офіційної прем'єри. Опублікований раніше варіант відрізняється від версії, представленої зараз на iTunes.
 
Нещодавно в групі відбулася заміна. Одна з учасниць, Анастасія Карпова, зайнялася сольною творчістю, а на її місце прийшла Дар'я Шашина. Відомо, що заради Serebr'а дівчина приїхала в Росію з Америки, де працювала моделлю і вчилася. За словами Дар'ї, у колективі її все влаштовує, а нові колеги, Олена і Оля, підтримують її і в усьому допомагають.

Серебро - Я тебя не отдам (ВИДЕО)

Повернутися до списку публікацій