Борис Гребенщиков у Бєлгороді представив два нових сингли

08/02/2014

Борис Гребенщиков
 
Борис Гребенщиков під час концерту в Бєлгороді представив дві свіжі композиції «Губернатор» і «Свято Врожаю у Палаці Праці». 
 
3 лютого в Бєлгороді відбувся концерт легендарного російського музичного колективу «Акваріум».Черговий гастрольний тур гурту присвячений двом грандіозним подіям у житті групи і її соліста Бориса Гребенщикова. Останньому виповнилося 60 років, а крім того, нещодавно був випущений свіжий альбом колективу «Акваріум+».
 
Оформлення сцени виявилося відмінним від будь-яких інших виступів рок-зірок. По всій сцені були розставлені вазони з квітами, пише dekorirovanie.info, а позаду сцени виднілося зображення богині мудрості і знання Сарасваті, яка є покровителькою мистецтва і науки.
 
Свій виступ соліст почав з двох свіжих композицій «Губернатор», прем'єра якої відбулася в рамках програми «Вечірній Ургант», і «Свято Врожаю у Палаці Праці», вперше представленої на суд публіки наприкінці минулого року.
 
На захід прибуло досить багато охочих його побачити, тому в залі були зайняті всі сидячі місця, а також знайшлося місце для тих, що не проти постояти заради того, щоб стати свідком виступу улюбленої групи в Бєлгороді.

Борис Гребенщиков - "Губернатор" (ВІДЕО)

Повернутися до списку публікацій