Нюша виступила в Ташкенті при повному аншлазі

08/02/2014

Нюша
 
Зірка російської сцени, співачка Нюша побувала днями у Ташкенті, де виступила при повному аншлагу перед узбецької публікою. За інформацією відомого інтернет-видання, дівчина сама виступила з ініціативою приїхати в найбільшеу за чисельністю населення місто Середньої Азії. Співачка неодноразово відвідувала місто раніше, однак раніше вона обмежувалася творчими зустрічами і зйомками відео на свої пісні. А початок 2014 року Нюша вважала найбільш підходящим часом для демонстрації грандіозного шоу перед узбецькими шанувальниками.
 
У бесіді з журналістами міжнародний продюсер Фіруза Мурадова зазначила, що причиною, через яку було вирішено організувати в Ташкенті виступ російської співачки, стала її зростаюча в останні місяці популярність. За словами організатора, коли їй запропонували зайнятися всіма питаннями, що стосуються виступу Нюши в місті, вона ні хвилини не роздумувала. За словами жінки, шанувальники співачки регулярно просять на сторінках соцмереж про те, щоб запросити Нюшу для виступу в Ташкенті.
 
На жаль, всі бажаючі не змогли потрапити на виступ російської гості, однак чотирьом тисячам шанувальників пощастило, їм вдалося опинитися на концерті однієї з найбільш популярних співачок сучасності. Концерт Нюши пройшов 3 лютого у Палаці «Істіклол».

Нюша - відеокліп пісні "Наодинці" 

Повернутися до списку публікацій