Віктор Павлік організовує благодійний концерт

08/02/2014

Віктор Павлік
Віктор Павлік, піддавшись революційним настроям, вирішив організувати благодійний концерт, який відбудеться 13 лютого в київському Палаці Україна.
 
Схоже, революційні настрої в Україні вплинули не тільки на звичайних її жителів, але і на деяких зірок. Зокрема на популярного виконавця Віктора Павліка. За інформацією відомого інформаційного джерела, музикант, який упродовж цілого року готувався до чергового грандіозного концерту, вирішив зробити благодійним.
 
Концертна програма «Приречений на любов» запланована для показу численним шанувальникам на 13 лютого. Захід відбудеться у Палаці Україна. За повідомленням представників співака, частина квитків була поширена в дитячих будинках, частину серед колективів вчителів, інвалідів та лікарів. Тим, хто бажає приєднатися до благодійного концерту, може придбати квитки в касах палацу, де і буде проходити виступ Віктора Павліка.
 
«Меценатами майбутнього концерту виступаю я та мої друзі. У країні сьогодні відбуваються серйозні події, і я маю намір підтримати народ і подарувати йому свою любов. У той час, поки більшість артистів побоюються виступати в українській столиці через революційні настрої, я вирішив провести концерт, як і планував», - розповів представникам преси Віктор Павлік.

По темі: Україна. Якщо це революція, то куди вона веде?
 
У бесіді з журналістами співак зазначив, що деякі колеги назвали його «божевільним», оскільки за майбутній концерт він не отримає ні копійки, а витрати на організацію заходу, зарплату музикантам і учасникам шоу він бере на себе.

Віктор павлік - відеокліп

Повернутися до списку публікацій