Принципи створення правильної візитки

22/01/2014

Візитки
Візитка вважається найпростішим і водночас дуже ефективним інструментом ведення бізнесу. Оскільки візитка містить обмежену кількість інформації, то до процесу її розробки и виготовлення потрібно ставитись з максимальною відповідальністю.

При створенні свої неповторної правильної візитки варто особливу увагу звернуті на наступні її складові або елементи.

1. Текст. Стандартні візитки мають розмір 5 на 8 сантиметрів, а тому велику кількість інформації на такій площі розмістити не вдасться. В жодному разі не потрібно перетворювати візитку на рекламній буклет з повнім описом переваг продукції чи послуг. На візитці доцільно вказати назву організації, власне прізвище, ім’я, по батькові, посаду, контактні дані (телефон, адреса, електронна пошта). Не варто розміщувати додаткову інформацію на тильній стороні. Якщо ви співпрацюєте з закордонними партнерами, то варто виготовити візитки з розміщенням тексті іноземною мовою. Від «двомовних» візиток бажано відмовитись.

2. Фон і графіка. Оптимальним вважається варіант візитки з зображенням лише логотипу або ж графічних елементів, що визначають фірмовий стиль.

3. Розташування елементів. На візитці всі текстові конструкції повинні бути розміщені в певній логічній послідовності. При цьому доречно провести невеличкий тест. Взявши в ліву руку візитку, а в праву – телефон, спробуйте набрати номер, зазначений на картці. Якщо пальці руки закривають номер, напрошується висновок, що елементі на візитці розмішені не зовсім правильно.

4. Шрифт. Сучасні технології друкування допускають існування великої кількості шрифтів. Але незважаючи на це, на візитці доречно використовувати не більше двох різних шрифтів. Бажано не зловживати різноманітними ефектами і накресленнями.

5. Колірна гамма. Правильна візитка – це візитка, виготовлена в двох-трьох кольорах з врахуванням фірмових.

6. Матеріал. В даному випадку перед вами постане нелегкий вибір, адже сьогодні візитки виготовляють з найрізноманітніших матеріалів, найпопулярнішим з яких є, звичайно, папір. Просто керуйтесь власними смаками та вподобаннями.

7. Спосіб виготовлення. Давно минули ті часи, коли візитки друкувались на струменевих і лазерних принтерах и вирізались ножницями. Сьогодні в хід йде висікання, тиснення, шовкотрафарет, офсетний друк.

8. Зберігання. Для зберігання візиток варто придбати візитницю. В кишенях же можна зберігати інші речі.

Повернутися до списку публікацій