Вікторія Дайнеко на Новий рік подарувала собі Porsche Macan

12/01/2014


Співачка Вікторія Дайнеко до новорічних свят подарувала собі автомобіль Порше. Артистка вже уклала договір купівлі-продажу, але ось саму машину вона зможе отримати не раніше весни, так як в Росії модель з'явиться лише в квітні 2014-го року. Вікторія Дайнеко повідомила своїм фанатам про нове придбання. Як виявилося, співачка сама собі на Новий рік вирішила подарувати Porsche Macan Turbo.

На підтвердження покупки вона показала у своєму мікроблозі фотографію договору купівлі-продажу. Щоправда, артистка написала, що сам «подарунок» вона зможе отримати в кращому випадку лише до свого дня народження. Адже в Росії такі кросовери з'являться тільки в квітні, а день народження Вікторія зазначає 12 травня.

Porsche Macan був представлений на автосалоні Лос-Анжелеса в листопаді поточного року. Новий кросовер Порше зовні нагадує свого попередника Cayenne. Тільки на відміну від досить громіздкого Кайена він більш витончений.

Базова модель коштує два з половиною мільйони доларів. А ціна топової версії автомобіля наближається до чотирьох мільйонів.

Повернутися до списку публікацій