Імпозантні вишиванки для оригінальних чоловіків

13/11/2013

Олег Скрипка у вишиванціВишивані речі – сорочки, рушники, пояси, скатертини та інші є культурним надбанням українського народу. Наші вишиванки відомі далеко за межами країни. Завдяки особливій майстерності виконання, надзвичайним візерункам, багатій палітрі кольорів, якісній тканині ці речі цінувалися й цінуються серед багатьох людей. Якісна вишиванка лише додасть оригінальності та індивідуальності в стилі та статусі її носія. В кращих колекціях вітчизняних сорочок є продукція на будь-який смак. В нових дизайнерських обробках національний одяг виглядає по сучасному, привертає увагу людей різного віку та соціального статусу.

Чоловіча чи жіноча, дитяча вишиванки (навіть вишиті футболки, чи одяг офісного стилю) будуть надавати пікантності та стильності будь-якому гардеробу. Купити вишиванку сьогодні не складно. Просто треба визначитися з власними вподобаннями та підібрати найоптимальніший для себе варіант. Наприклад, чоловіча вишиванка може бути виконана в найрізноманітніших варіантах, підходити під різного роду події та урочистості чи розрахована на повсякдень. А загалом, чоловіча вишита сорочка, звісно ж, є символом мужності та сили, козацького духу.

Класична вишиванка представляє собою льняну сорочку ручної робити. Різноманітні візерунки на такому одязі відображають широкий спектр історії та традицій українського народу. Яскраві орнаменти народного мистецтва сьогодні не менш популярні, аніж у давні часи. Звісно ж, сучасні чоловіки віддають перевагу сучасному стилю в одязі. Водночас, новітні моделі вишиванок аж ніяк не заважають дотримуватися подібного сучасного стилю, а навіть навпаки – бути особливо оригінальним та імпозантним. Різні кольори вишивки, виконання та матеріали надають особливого вигляду тому чоловікам.

До прикладу, класична вишита чоловіча сорочка в червоно-чорних барвах на білому або сірому полотні придає національного характеру, виглядає патріотично, гідно, забезпечить хороший настрій. Не менш популярними є вишивки на чорному полотні, особливо елегантний вигляд мають чоловічі вишиванки „білим по білому”. Під чоловічий костюм чи джинси, для урочисто-витонченого або вільного і незалежного стилю – в будь-якому випадку вишиванка прекрасно доповнить чоловічий образ. Сьогодні доволі популярна, в тому числі й серед молоді, синя вишивка. Білу сорочку, вишиту синіми (голубими) нитками носять в поєднанні з джинсами і такий стиль є доволі витонченим.

Повернутися до списку публікацій