Фотошоп онлайн: широкі можливості від сервісу Picjoke.net

04/11/2013

Світлина з сервісу Picjoke.netВважається, що найкращими є подарунки, зроблені власними руками. Інтернет відкриває широкі можливості для тих, хто відкидає будь-які шаблони і стандарти, а прагне здивувати своїх друзів, рідних і близьких приємним сюрпризом. Зокрема, завітавши на сервіс Picjoke.net, максимально швидко і якісно можна самостійно створити колаж, вітальну відкритку чи дружній шарж. Така популярна сьогодні послуга є доступною для всіх користувачів. Щоби скористатися такими фотоефектами, слід вибрати відповідний шаблон і підготувати фотографії. До речі, окрім власних знімків чи варіантів, вибраних в Мережі, можна скористатися і зразками, представленими на сторінках сайту. Слідуючи крок у крок за підказками, створити онлайн фотоефект надзвичайно просто. Окрім того, є можливість зробити напис під отриманим оригінальним міні-шедевром.

Ваш витвір вам сподобався? Тоді його слід зберегти і використати за призначенням – помістити у соціальні мережі, надіслати друзям, скопіювати на ПК. Якщо згодом смаки користувача зміняться, завжди є можливість реалізувати будь-які нововведення, адже відвідувачам ресурсу онлайн доступна така опція, як «почати спочатку».

Користуючись можливостями Picjoke.net, можна підготувати приємний сюрприз з нагоди будь-якого свята, зокрема, Дня народження, весілля, Нового року, ювілею, Дня Святого Валентина і так далі. Такий фотошоп онлайн – це можливість потішити будь-якого – близького друга, шефа, однокласника чи кохану людину.

Тематика фото рамок, фотоефектів и фото колажів – найрізноманітніша: тут автомобілі і футбол, знаки зодіаку і музика, тварини і мультфільми, квіти і пори року – одним словом, кожен бажаючий зможе підібрати потрібний йому варіант. Які б рамки для фотографій не вибрав користувач, він може бути впевнений, що приємно потішить адресатів і поліпшить їхній настрій. Як свідчить досвід, одним із найпопулярніших є розділ, за допомогою якого можна створити рекламні щити і білборди з вибраними користувачем фотографіями. Вибравши фото рамку і вставивши в неї знімок, є можливість реалізувати власні дизайнерські схильності і привітати таким чином своїх рідних і близьких.

Послугами сайту можна скористатися й для власних потреб. Зокрема, представники як сильної, так і слабкої статі різного віку зможуть вибрати відповідний варіант шаблону (мотоцикл, суперкар, квітку, сердечко і так далі), щоб вставити туди власне фото і помістити його на свою сторінку у соціальній мережі.

Повернутися до списку публікацій