Обкладинку альбому Manic Street Preachers піддали цензурі

25/07/2009

Фрагмент обкладинки альбому "Journal for Plague Lovers"Представники чотирьох мереж британських супермаркетів вирішили продавати новий диск Manic Street Preachers "Journal for Plague Lovers" у спеціальних непрозорих упаковках. На думку керівництва магазинів, обкладинка дев'ятого студійного альбому тріо з Уельсу є дуже викличною. Про це повідомляє Gigwise.

В оформленні пластівки Manic Street Preachers використовували картину "Stare" (Пильний погляд) художниці Джені Севілл (Jenny Saville), на якій зображена дитина з червоною родимою плямою на обличчі. Експертні ради супермаркетів мереж Tesco, Asda, Sainsbury і Morrison вирішили, що велика кількість червоного кольору на малюнку може ввести покупців в оману, оскільки багато хто визнає, що обличчя дитини на обкладинці скривавлене.

Саме тому обкладинку "Journal for Plague Lovers" було вирішено піддати цензурі. Самі учасники Manic Street Preachers заявили, що дуже розчаровані і розсерджені тим, що трапилося. "Взагалі-то нам здавалося, що "Stare" – красива картина. Ті, хто хоч трохи знайомий з творчістю Севілл, знають, що вона часто використовує відтінки червоного і коричневого – така її манера", - заявив фронтмен групи Джеймс Дін Бредфілд.

"Зображення сідниць і зброї на обкладинках журналів і дисків, які продаються в супермаркетах, нікого не бентежать, а витвір мистецтва шокує людей. Нас це жахливо турбує", - відзначив лідер тріо. Раніше колектив вже співпрацював з художницею – її картина "Strategy (South Face/Front Face/North Face)" (Принцип (Вд з півдня/Вид спереду/Вид з півночі) стала основою для обкладинки альбому Manic Street Preachers "Holy Bible", який вийшов у 1994 році.

Реліз "Journal for Plague Lovers" відбувся 18 травня. Всі пісні, що увійшли до платівки, були написані на тексти колишнього ритм-гітариста Manic Street Preachers Річі Едвардса, який зник без вісті у 1995 році. У листопаді 2008 року на прохання його батьків музикант був визнаний мертвим, а справа про його зникнення закрита. Останнім альбомом групи, в записі якого Едвардс взяв участь, став "Holy Bible".

Повернутися до списку публікацій