Професійний юридичний захист у найрізноманітніших справах

31/08/2013

Юридичний захистЮридична компанія гарантує захист інтересів юридичних та фізичних осіб. Широким спектром юридичних послуг можуть скористатися усі бажаючі. Робота проводиться як по разових комерційних операціях, так і комплексному супроводу господарської діяльності. Фірма гарантує повну конфіденційність, договірні стосунки з клієнтами. Зокрема, фахові юристи надають послуги з таких напрямків, як різного роду (як в усній, так і письмовій формі) консультації щодо захисту інтересів клієнта; підготовка експертних висновків з правових питань щодо діяльності підприємства чи організації; проведення правової експертизи різнопланової документації та багато іншого.

Сьогодні, різні особи та організації часто потребують захисту своїх інтересів в господарських судах. Юридична компанія допоможе ефективно здійснити власне право на судовий захист в даному напрямку. У справах, пов’язаних з веденням підприємництва, надаються послуги: по підготовці позовних заяв, іншої процесуальної документації щодо представництва інтересів в судах; веденню справ в судах різних інстанцій; представництву щодо виконавчого провадження; відшкодуванню збитків, стягненню неустойки, дебіторських заборгованостей; захисту порушених прав власників тощо. Детальніше можна дізнатися за адресою http://www.unicol.com.ua/uk/main.html.

Доволі поширеною є практика повернення дебіторської заборгованості. Підприємство може розраховувати на максимальний результат у цій справі, до того ж за доволі короткий час. Юридичний захист також забезпечить стягнення збитків, що спричинені третіми особами (постачальники, контрагенти, дебітори, кредитори). Завдяки юридичним технологіям по попередженню та стягненню заборгованостей, клієнти справді можуть розраховувати на максимальний результат, при чому не знижується лояльність клієнтів замовників.

Повернення дебіторської заборгованості відбувається у декілька етапів. Спочатку слід ознайомимося із специфікою ведення бізнесу, потім надаються попередні рекомендації, які покликані підвищити фінансову дисципліну контрагентів. При бажанні, фахівці розробляють інструкцію для менеджерів по роботі з дебіторською заборгованістю, в якій встановлюються ключові показники ефективності. Потім вносяться корективи у ділову документацію, розробляється детальний план взаємодії із замовником… Виконання замовлення гарантує подальшу дисципліну взаєморозрахунків.

Повернутися до списку публікацій