Кеті Перрі звинуватили в крадіжці смс-кліпа

14/08/2013

Кадр з відео на пісню RoarАмериканський продюсер Діллон Френсіс звинуватив Кеті Перрі в крадіжці ідеї для кліпу. Про це він написав у своєму твіттері.
 
Йдеться про відео на сингл «Roar», випущене співачкою на початку серпня 2013 року. У кліпі слова пісні представлені у вигляді смс-листування. У ролику, знятому від першої особи, видно, що артистка пише повідомлення, сидячи на унітазі, снідаючи, займаючись на тренажері і ведучи машину.
 
На думку Френсіса, Перрі запозичила ідею із смс-листуванням з його кліпу на пісню «Messages», який вийшов весною 2013 року. У тому відео слова пісні також демонструються у вигляді чату. У своєму твіттері Френсіс написав, що його кліп настільки хороший, що продюсер Перрі вирішив його вкрасти. Про те, чи буде він вживати якісь правові заходи, музикант не повідомив.
 
Перрі поки що не відповіла публічно на звинувачення Френсіса; вона лише написала у твіттері, що відправила тому листа.
 

Діллон Френсіс — продюсер і автор електронної музики з Каліфорнії. Його вважають одним з піонерів такого піджанру хауса, як мумбатон. Музикант випустив шість синглів і декілька десятків реміксів, зокрема на пісню Джастіна Тімберлейка «Suit & Tie». 

Повернутися до списку публікацій