Бейонсе відкинула 50 підготовлених для альбому пісень

27/07/2013

БейонсеБейонсе відмовилася від всіх композицій, підготовлених для нового студійного альбому, і вирішила наново приступити до роботи над матеріалом. Про це повідомляє vinertyno.com з посиланням на неназвані джерела.
 
У першій половині липня продюсер Diplo заявив, що співачка відмовилася від включення в альбом двох треків. Тепер же повідомляється, що Бейонсе розглянула в цілому понад 50 композицій. Всі вони співачку не влаштували. У червні репер і продюсер Ne-Yo, автор деяких із забракованих пісень, говорив, що Бейонсе «все ще намагається намацати» стилістику, в якій повинен бути витриманий новий альбом.
 
Диск повинен стати п'ятою студійною роботою Бейонсе. Попередня платівка «4» надійшла у продаж в червні 2011 року і піднялася до перших рядків в хіт-парадах багатьох країн (включаючи британський альбомний чарт і американський Billboard 200).
 
Лейбл Columbia (підрозділ Sony) планував випустити п'ятий альбом Бейонсе весною 2013 року. Проте платівка виявилася не готова. Лейбл переніс дату виходу платівки на осінь, але з урахуванням обставин можна припустити, що Бейонсе не завершить роботу над матеріалом і до цього терміну.

Повернутися до списку публікацій