Валерія Гай Германика і Федір Бондарчук одержали фінансування від Мінкульта

27/07/2013

Валерія Гай ГерманікаМіністерство культури РФ вибрало 12 авторських і експериментальних картин, які одержать фінансування від держави, повідомляє showua.biz з посиланням на главу Мінкульта Володимира Мединського.
 
Вибрані міністерством картини одержать фінансування в розмірі від 30 до 50 мільйонів рублів на завершення зйомок. До списку увійшли такі фільми, як «Двоє в степу» Карена Шахназарова, «Нічник» Валерії Гай Германіки, «Дві жінки» Віри Глаголєвої, «Левіафан» Андрія Зв'ягінцева, «Чайковський» Кирила Серебренікова, «З дна вершини» Валерія Ахадова, «Маяковськиій» Олександра Шейна, «Чорна вода» Олександра Лунгіна, «Порятунок» Івана Вирипаєва, «Краща в світі» Гаріка Сукачева, «Чотири сезони» Федора Бондарчука і «Батальйон смерті» Ігоря Угольникова.
 
Зйомки більшості картин завершаться протягом 2013 року, проте декілька з них будуть зняті протягом приблизно двох років, відзначив Мединський. Міністр також відзначив, що крім цих фільмів Мінкульт рекомендував декілька картин для підтримки у Фонді кіно, зокрема «Охота жити» Сергія Ніконенка, «Реінкарнація. Духи священної гори» Євгена Герасимова і «Каїнова печать» продюсерського центру Миколи Расторгуєва.
 
Відбір картин на отримання фінансування від Міністерства культури почався 23 липня 2013 року.

Повернутися до списку публікацій