Aerosmith матимуть власну лотерею

25/07/2009

AerosmithАмериканська рок-група Aerosmith вирішила розіграти квитки на свої концерти в лотерею, пише видання Rolling Stone. Колектив уклав угоду з компанією GTECH, що спеціалізується на гральному бізнесі, і незабаром в США з'являться у продажу квитки моментальної лотереї, дизайн яких буде виконаний за мотивами композицій Aerosmith.

Серед пісень, які ляжуть в основу концепції оформлення лотерейного квитка, журнал відзначає хіт Aerosmith "Dream On", який вийшов на дебютній платівці групи у 1973 році. Всього ж прихильникам Aerosmith буде запропоновано понад двадцять варіантів дизайну квитка моментальної лотереї.

Людина, що купила квиток, зможе дістати можливість не тільки потрапити на концерт групи Стівена Тайлера, але і побувати за кулісами і побачити, як учасники Aerosmith готуються до виходу на сцену. Крім того, прихильники колективу зможуть виграти сувеніри з символікою Aerosmith, а також право відвідати закрите шоу Aerosmith, яке буде організоване спеціально для власника щасливого квитка.

Відзначимо, що у червні 2009 року стартувало спільне турне Aerosmith з блюз-роковим тріо ZZ Top. Групи дадуть близько 40 концертів у містах Північної і Південної Амерік, Європи і Японії. Ради цієї гастрольної поїздки Тайлер і його колеги відклали запис чергового студійного альбому, який повинен стати 15-м за рахунком у дискографії групи.

Повернутися до списку публікацій