Сімейні проблеми Тіни Кароль

04/01/2013

Тіна КарольБудь-яка зірка мріє і жадає, щоб про неї говорили якомога більше. Ось і Тіна Кароль не виняток. При кожній нагоді вона прагне нагадувати про себе. Це абсолютна нормальна поведінка зірок в шоу-бізнесі, точніше навіть обов'язкова.
 
Не дивлячись на досить-таки щільний графік і зайнятість співачки не тільки на сцені, але і в сімейній «рутині», активній участі Тіни в пісенному проекті «Голос. Діти», дівчина все ж таки знайшла «вікно» в своєму графіку і відправилася з ведучою однієї з найгучніших телепередач «Світське життя» Катериною Осадчею в місто Кельн на різдвяний ярмарок.
 
Спочатку дівчата походили по магазинах, купуючи всілякі потрібні і просто симпатичні жіночі «радощі», поспілкувалися з відвідувачами на ярмарку, пофліртували з чарівним Сантою, випили трохи глінтвейну і кілька чашок кави, і ось – прийшов час одкровень. Тіна легко відповідала на всі питання, і навіть на особисті, пише сайт "Спорт і краса".
 
Так вона поділилася, що напередодні дня одруження Тіни Кароль і Євгенія Огира загубився в хімчистці весільний наряд. Довелося терміново шукати вихід з ситуації, що склалася.
 
А в день вінчання у Тіни загорілася фата. Тіна, звичайно, злякалася трохи, але не розгубилася. Всі ці здавалося б «прикмети» Тіна просто не хотіла помічати.
 
Вона молода, красива і по вуха закохана. Які вже тут прикмети і забобони? Пізніше, коли емоції стихли, Тіна пригадала про всі ці «дрібниці», особливо коли відносини з чоловіком були натягнуті і все йшло до розлучення.
 
Як сказала сама Тіна Кароль: «Якби не любов мого чоловіка і за сумісництвом мого продюсера, ми б давно розбіглися»

Повернутися до списку публікацій