Новий альбом «Edenbridge»

04/01/2013

Австрійська група EdenbridgeАвстрійські симфо-металісти «Edenbridge» оголосили назву своєї нової платівки. Нова, вже восьма за рахунком платівка австрійської групи «Edenbridge» називатиметься «The Bonding». Вона, імовірно, вийде на початку 2013 року, пише львівська газета "Інформатор".
 
Із цього приводу симфо-металісти сказали: «The Bonding» є зв'язком між матір'ю і дитиною безпосередньо після його народження на світ, а також зв'язок з великим цілим в ширшому сенсі. Зміна часів у 2012 році є нічим іншим, як стартом нового етапу, в якому наша пам'ять про зв'язок значно посилиться.
 
До того, що ми повіримо в свої внутрішні сили і зважимося прийняти виклик життя. Розуму ми зобов'язані величезною обережністю і досягненнями, проте він не може відкрити наші серця – він тільки здатний відвести від них всі можливі страхи.
 
Однак, саме ми ухвалюємо рішення щодо того, що думатимемо, коли потрібно ухвалити усвідомлене рішення, а коли необхідно відкинути думки і звернутися до сердець. Саме тоді знову може трапитися «The Bonding»!»

Повернутися до списку публікацій