"Маша і ведмеді" представлять в Москві першу частину нового альбому

27/12/2012

Маша МакароваГрупа "Маша і ведмеді" презентує в Москві першу частину нового альбому, назва якого поки що тримається у секреті, на сцені клубу "Москва Hall" у суботу.
 
Про новий альбом відомо лише, що реліз складатиметься з чотирьох взаємозв'язаних частин, які включають по чотири пісні.
 
Як відзначають у прес-службі групи, презентація кожної з частин приурочена до чотирьох ключових дат року, що відвіку вважалися священними. Це день зимового сонцестояння — 21 грудня 2012 року, що ознаменував собою початок нової епохи для всього людства за календарем стародавніх майя; день весняного рівнодення — 20 березня 2013 року, день літнього сонцестояння, також відомий як свято Івана Купали — 21 червня 2013 року, і, нарешті, день осіннього рівнодення — 22 вересня 2013 року.
 
Таким чином, нове творіння групи "Маша і ведмеді" буде "повністю синхронізоване з сонячними ритмами і стане потужним і, що важливо, абсолютно легальним засобом енергетичного підживлення для всіх, хто наділений здатністю чути".
 
Цінителі фізичних носіїв зможуть протягом року зібрати колекцію з чотирьох частин альбому, а шанувальникам цифрового формату достатньо буде купити першу частину платівки, щоб одержати в своє користування повноцінний додаток, який надалі автоматично оновлюватиметься.
 
Презентація першої частини платівки у північній столиці Росії відбудеться 3 січня в клубі "Зал очікування".
 
Група "Маша і ведмеді" була створена у 1997 році. Відправною точкою історії колективу можна вважати 1996 рік, коли Марія Макарова передала демозапис своїх пісень гастролюючому в Краснодарі музиканту і власнику фірми "Снегирі-музика" Олегу Нестерову. У 1997 році Макарова підписала контракт з Нестеровим, який став її продюсером. У цьому ж році вона зібрала музикантів.
 
Дебютний альбом "Солнцекльош" вийшов у 1998 році. Пісня з цієї платівки "Любочка", текст якої є злегка зміненим текстом однойменного вірша радянської дитячої поетеси Агнії Барто, відразу зробила групу знаменитою. У 1999 році під час запису другого альбому "Куди?" Макарова і Нестеров записали пісню "Квіти", яка також стала популярною і була високо оцінена критиками і слухачами.
 
Група розпалася у 2000 році через конфлікт між Макарової і рештою учасників групи, що мало місце безпосередньо перед виступом на фестивалі Maxidrom, який так і не відбувся. У 2004 році музиканти зноув зібралися і записали альбом "Без мови". Ще одна платівка під назвою "Раритети", де представлені дуети Макарової з Нестеровим, групами "Кінець фільму", "Бобри" та іншими, з'явилася у 2008 році, нагадує газета Поступ.

Повернутися до списку публікацій