Trent Reznor розповів про свої плани

13/12/2012

Трент РезнорМузикант і продюсер Трент Резнор, даючи інтерв'ю виданню The New Yorker, розповів про свої плани. Музикант повідомив багато цікавого, наприклад, що має намір видати компіляцію кращих композицій групи Nine Inch Nails, яка з'явиться у релізі в 2014 році. У компіляцію будуть включені дві нові композиції, які Резнор написав недавно. Потім лідер Nine Inch Nails має намір зайнятися черговим альбомом колективу.
 
У числі раніших проектів, робота з Beats By Dre, з брендом Доктора Дре, з яким Трент Резнор розробляє музичний сервіс, що одержав робочу назву Daisy. За словами Резнора, нової системи, запуску якої відбудеться на початку 2013 року, дозволить користувачам фільтрувати композиції за своїм смаком особливим чином, що не можуть робити сервіси типу Spotify. 
 
Як пояснив Резнор: ««В нашому банку понад 16 мільйонів ліцензійних треків»», - заявляють подібні ресурси, але при цьому біс ногу зламає, поки розбереться у всьому цьому. Чого не вистачає цій системі, то це штучного інтелекту, який займатиметься потоком інформації згідно з вашим смаком, і у вас буде надійний фільтр, через який не проникне різне непотрібне вам барахло. Це як сходити в музичний магазин з хлопцем, що розбирається в музиці, який знає, що вам подобається, але при цьому може ще і акуратно підказати звернути увагу на схожі платівки, про які ви і поняття не мали».
 
Зараз лідер Nine Inch Nails займається відразу трьома проектами: Резнор пише музику до гри «Call Of Duty: Black Ops 2», допомагає в роботі над новою платівкою колегам Queens Of The Stone Age, а також займається власною групою How To Destroy Angels, яка видала недавно цікаве відео, зроблене на композицію «Ice Age».

Повернутися до списку публікацій